نمایندگی پخش ایران کوشک

09121500209
shadow

چگونه خودمان کاغذ دیواری را بر روی دیوار نصب کنیم؟

چگونه خودمان کاغذ دیواری را بر روی دیوار نصب کنیم؟

اطمینان می دهیم که این کار نه تنها سخت نیست بلکه بسیار سرگرم کننده است. فقط تنها نمیتوانید انجامش دهید، کنارتان دوستی داشته باشید که به شما در این کار کمک کند. در این صورت از پس رول های بزرگ و چسب زدن بر خواهید آمد. آرامشتان را حظ کنید، شما قادرید همانگونه که در نظر دارید کار را به انجام برسانید و در نهایت یک کار جذاب خواهید داشت. در اینجا لوازم و راه کارهای مورد نیازتان را مطرح میکنیم:

گام اول:
تمام سطوح دیوار را با سمباده و پر کننده های مناسب صاف و صیقلی نمایید. سپس یک لایه از آماده کننده روی دیوار بمالید. یک میز بزرگ برای برش کاغذ ها در نظر بگیرید البته برش کاغذ را روی زمین صاف هم میتوانید انجام دهید، اما روی میز مسلط تر خواهید بود. از تمییز بودن دستهایتان هم مطمئن شوید .
گام دوم :
اگر تمام دیوار را کاغذ دیواری می کنید، کاغذ ها را پهن کنید و ۵ سانتیمتر بیشتر از اندازه ارتفا ع برش دهید. حتما صاف ببرید. کاغذ دیواری هایی که برش میدهید به ترتیب کنار هم قرار دهید تا مطمئن شوید گل ها درست در کنار هم قرار گرفته اند. منظم و مرتب پشت کاغذ دیواری ها را چسب کاغذدیواری بزنید، این چسبها را میتوانید از فروشگاههای لوازم ساختمانی تهیه نمایید. از تیغ تیز یا cutter برای برش استفاده کنید.

 

 

 

گام سوم :
از یک متر پارچه ای یا فلزی برای نشانه گذاری جایی که کاغذ دیواری را می چسبانید استفاذه کنید. بهتر است کار را از کنج شروع کنید و اولین لاین را کاملا صاف نصب نمایید تا در ادامه همه ردیف ها منظم و صاف پشت سر هم نصب شوند.
گام چهارم :
از چسب داشتن کل سطح پشت کاغذ دیواری مطمئن شوید. برخی از کاغذ دیواری ها خودشان از قبل چسب دارند پس دیگر نیازی به چسب کاری ندارند و آماده ی نصب پس از برش هستند.
گام پنجم :
کاغذ دیواری را به روی دیوار بکشید. از بالا به پایین و آرام و نرم به کمک یک کاردک چوبی کاغذ دیواری را بر روی دیوار فیکس کنید و مراقب باشید حتما صاف و بدون حباب نصب شود. در تمام این مدت دوستتان باید سر دیگر کاغذ دیواری را از پایین نگه دارد تا شما تسلط کافی داشته باشید.
گام ششم :
زمانیکه اولین ردیف را نصب کردید، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه وقت داری تا جای کاغذ دیواری را فیکس و مرتب کنید و لبه ها را کاملا چک کنید.
گام هفتم :
به ترتیب و به همان روش که اولین ردیف را نصب کردید مابقی را نیز نصب کنید و به قرار کرفتن گل ها در کنار هم دقت کنید. در پایان از یک اسفنج نرم تمییز و نمدار برای پاک کردن چسب هایی که از بین درزها بیرون آمده اند استفاده کنید.
گام هشتم :
جشن بگیرید! شما موفق شدید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

با ما در تماس باشید

آدرس پست الکترونیکی : info[at]lirankooshk.com
شماره موبایل : 09121500209

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

آمار بازدید

  • کاربران برخط : 0
  • بازدید امروز : 1
  • بازدید دیروز : 24
  • کل بازدیدها : 581061